ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ PRASCO BM1231051
парт номер: BM1231051
производител: PRASCO
страна на монтаж: отзад
повърхност: грундиран
обурудване на автомобила: за автомобили с парктроник
изпускателна система: накрайник
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| BMW 1 (F20) 125 d | 211 коня (155 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 120 d | 163 коня (120 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 116 d | 116 коня (85 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 118 d | 136 коня (100 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 125 i | 218 коня (160 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F20) 116 i | 136 коня (100 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F20) 118 i | 170 коня (125 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F20) 118 d | 143 коня (105 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 120 d | 184 коня (135 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 125 d | 218 коня (160 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 118 d xDrive | 143 коня (105 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 114 i | 102 коня (75 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F20) 114 d | 95 коня (70 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 120 d xDrive | 184 коня (135 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 114 i | 102 коня (75 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F21) 116 i | 136 коня (100 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F21) 118 i | 170 коня (125 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F21) 125 i | 218 коня (160 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F21) 114 d | 95 коня (70 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 116 d | 116 коня (85 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 118 d | 136 коня (100 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 118 d | 143 коня (105 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 120 d | 163 коня (120 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 120 d | 184 коня (135 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 120 d xDrive | 184 коня (135 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 125 d | 211 коня (155 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 125 d | 218 коня (160 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 118 d xDrive | 143 коня (105 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 120 d xDrive | 200 коня (147 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 120 d xDrive | 200 коня (147 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F20) 125 i | 238 коня (175 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F20) 120 d | 200 коня (147 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |
| BMW 1 (F21) 125 i | 238 коня (175 kW) | от 2006 до 2011 | бензин |
| BMW 1 (F21) 120 d | 200 коня (147 kW) | от 2006 до 2011 | дизел |