ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ KLOKKERHOLM 345030D084
парт номер: 345030D084
производител: KLOKKERHOLM
качество: WP
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
MAZDA BC1M61501A
MAZDA GE4T61500A
AVA QUALITY COOLING MZD084 дехидратор
25.19 BGN
20.78 BGN
PRASCO MZD084 дехидратор
Обади се за цена
ASHUKI M560-25 дехидратор
Обади се за цена
ACR 170426 дехидратор
LORO 030-021-0001 дехидратор
автомобил мощност година гориво
MAZDA 323 S V (BA) 1.3 16V 73 коня (54 kW) от 1992 до 2003 бензин
MAZDA 323 C V (BA) 1.3 16V 73 коня (54 kW) от 1994 до 2000 бензин
MAZDA 323 S V (BA) 1.5 16V 88 коня (65 kW) от 1992 до 2003 бензин
MAZDA 323 C V (BA) 1.5 16V 88 коня (65 kW) от 1994 до 2000 бензин
MAZDA 323 F V (BA) 2.0 24V 144 коня (106 kW) от 1994 до 1998 бензин
MAZDA 323 F V (BA) 1.5 16V 88 коня (65 kW) от 1994 до 1998 бензин
MAZDA 323 S V (BA) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1992 до 2003 бензин
MAZDA 323 C V (BA) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1994 до 2000 бензин
MAZDA 323 F V (BA) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1994 до 1998 бензин
MAZDA 323 S V (BA) 1.6 TD 82 коня (60 kW) от 1992 до 2003 дизел
MAZDA 323 S V (BA) 2.0 D 71 коня (52 kW) от 1992 до 2003 дизел
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V 73 коня (54 kW) от 1996 до 1998 бензин
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V 88 коня (65 kW) от 1996 до 1998 бензин
MAZDA 323 P V (BA) 2.0 D 71 коня (52 kW) от 1996 до 1998 дизел