ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ TRW JHT1004T
парт номер: JHT1004T
производител: TRW
EAN номер: 265206748
Необходими бройки: 1
страна на монтаж: задна ос
вид амортисьор: газов
вид на закрепване на амортисьора: отгоре с ухо
вид на закрепване на амортисьора: ухо отдолу
тип амортисьор: двутръбен
обърни внимание на техническите данни:
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
OPEL 436260
OPEL 22081314
VAUXHALL 436080
LYNXauto G12986LR демпфер (успокоител)
Обади се за цена
автомобил мощност година гориво
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.3 TD (5JMWL4) 100 коня (74 kW) от 1992 до 1998 дизел
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 115 коня (85 kW) от 1992 до 1998 бензин
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.4 i (53MWL4) 125 коня (92 kW) от 1992 до 1998 бензин
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.8 TD (5BMWL4) 113 коня (83 kW) от 1992 до 1998 дизел
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.8 TD (53SUD2) 113 коня (83 kW) от 1992 до 1998 дизел
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.2 i (54MWL4) 136 коня (100 kW) от 1992 до 1998 бензин
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.5 TDS 115 коня (85 kW) от 1992 до 1998 дизел
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.5 TDS 115 коня (85 kW) от 1992 до 1998 дизел