ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ ASHIKA 10-ECO082
парт номер: 10-ECO082
производител: ASHIKA
EAN номер: 347357179
изпълнение на филтъра: вложка на филтър
дължина: 108 mm
външен диаметър: 82 mm
вътрешен диаметър: 30 mm
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
BMW 11 42 7 834 734
BMW 11 42 7 840 594
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| BMW 5 (E60) M5 | 507 коня (373 kW) | от 1972 до 1981 | бензин |
| BMW 6 (E63) M | 507 коня (373 kW) | от 1975 до 1989 | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) M | 507 коня (373 kW) | от 2004 до 2010 | бензин |