ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ BLUE PRINT ADP152523
парт номер: ADP152523
производител: BLUE PRINT
EAN номер: 421063864
дължина: 347 mm
ширина: 167 mm
дебелина: 75 mm
тегло: 0.23 kg
изпълнение на филтъра: филтър с активен въглен
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
CITROEN E146069
CITROEN E146163
CITROEN 6447.HT
CITROEN 6447.HV
MANN-FILTER CUK 3518 филтър
67.31 BGN
53.84 BGN
SWAG 64 93 6029 филтър
Обади се за цена
FILTRON K1125A филтър
Обади се за цена
WIX FILTERS WP9129 филтър
WILMINK GROUP WG1431447 филтър
FI.BA CF-242/C филтър
автомобил мощност година гориво
CITROEN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) 115 коня (85 kW) от 2001 до 2005 бензин
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) 136 коня (100 kW) от 2001 до 2005 бензин
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 16V HPi (DCRLZB) 140 коня (103 kW) от 2001 до 2005 бензин
CITROEN C5 I (DC_) 3.0 V6 (DCXFXC, DCXFXF) 207 коня (152 kW) от 2001 до 2005 бензин
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE) 109 коня (80 kW) от 2001 до 2005 дизел
CITROEN C5 I (DC_) 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) 133 коня (98 kW) от 2001 до 2005 дизел
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) 136 коня (100 kW) от 2001 до 2004 бензин
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 16V HPi (DERLZB) 140 коня (103 kW) от 2001 до 2004 бензин
CITROEN C5 I Break (DE_) 3.0 V6 (DEXFXC, DEXFXF) 207 коня (152 kW) от 2001 до 2004 бензин
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE) 107 коня (79 kW) от 2001 до 2004 дизел
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) 133 коня (98 kW) от 2001 до 2004 дизел
CITROEN C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) 115 коня (85 kW) от 2001 до 2004 бензин
CITROEN C5 I Break (DE_) 3.0 Carlsson 235 коня (173 kW) от 2001 до 2004 бензин
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 HDi (DCRHYB) 90 коня (66 kW) от 2001 до 2005 дизел
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) 90 коня (66 kW) от 2001 до 2004 дизел
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 HDi 107 коня (79 kW) от 2001 до 2005 дизел
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 HDi 109 коня (80 kW) от 2001 до 2004 дизел