ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ CHAMPION CAF100668P
парт номер: CAF100668P
производител: CHAMPION
EAN номер: 114627489
дължина: 340 mm
ширина: 207 mm
височина: 40 mm
височина 1: 31 mm
ширина 1: 194 mm
изпълнение на филтъра: вложка на филтър
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| OPEL VECTRA B хетчбек (38_) 1.6 i 16V | 101 коня (74 kW) | от 1995 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B хетчбек (38_) 1.8 i 16V | 116 коня (85 kW) | от 1995 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B хетчбек (38_) 2.0 i 16V | 136 коня (100 kW) | от 1995 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B хетчбек (38_) 2.5 i V6 | 170 коня (125 kW) | от 1995 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V | 100 коня (74 kW) | от 1995 до 2002 | бензин |
| OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V | 115 коня (85 kW) | от 1995 до 2002 | бензин |
| OPEL VECTRA B (36_) 2.0 i 16V | 136 коня (100 kW) | от 1995 до 2002 | бензин |
| OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 | 170 коня (125 kW) | от 1995 до 2002 | бензин |
| OPEL VECTRA B комби (31_) 1.6 i 16V | 100 коня (74 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B комби (31_) 1.8 i 16V | 115 коня (85 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B комби (31_) 2.0 i 16V | 136 коня (100 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B комби (31_) 2.5 i V6 | 170 коня (125 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 | 194 коня (143 kW) | от 1995 до 2002 | бензин |
| OPEL VECTRA B комби (31_) i 500 2.5 | 194 коня (143 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| OPEL SPEEDSTER 2.2 | 147 коня (108 kW) | от 2000 до 2023 | бензин |
| OPEL VECTRA B хетчбек (38_) 1.8 i 16V | 125 коня (92 kW) | от 1995 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B (36_) 1.8 i 16V | 125 коня (92 kW) | от 1995 до 2002 | бензин |
| OPEL VECTRA B комби (31_) 1.8 i 16V | 125 коня (92 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B хетчбек (38_) 2.6 i V6 | 170 коня (125 kW) | от 1995 до 2003 | бензин |
| OPEL VECTRA B (36_) 2.6 i V6 | 170 коня (125 kW) | от 1995 до 2002 | бензин |
| OPEL VECTRA B комби (31_) 2.6 i V6 | 170 коня (125 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |