ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ CHAMPION CAF100825P
парт номер: CAF100825P
производител: CHAMPION
EAN номер: 114650184
дължина: 259.5 mm
ширина: 178.5 mm
височина: 50 mm
височина 1: 35 mm
дължина 1: 237 mm
ширина 1: 157 mm
изпълнение на филтъра: вложка на филтър
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
HYUNDAI 28113-26000
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V | 136 коня (100 kW) | от 2000 до 2006 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 | 173 коня (127 kW) | от 2000 до 2006 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 | 113 коня (83 kW) | от 2000 до 2006 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 | 136 коня (100 kW) | от 2000 до 2006 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V | 146 коня (107 kW) | от 2000 до 2006 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 | 146 коня (107 kW) | от 2000 до 2006 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi | 113 коня (83 kW) | от 2000 до 2006 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 | 135 коня (99 kW) | от 2000 до 2006 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 | 125 коня (92 kW) | от 2000 до 2006 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x4 | 170 коня (125 kW) | от 2005 до 2012 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 | 170 коня (125 kW) | от 2005 до 2012 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi | 139 коня (102 kW) | от 2005 до 2012 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 | 139 коня (102 kW) | от 2005 до 2012 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS | 189 коня (139 kW) | от 2005 до 2012 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS 4x4 | 189 коня (139 kW) | от 2005 до 2012 | бензин |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS | 150 коня (110 kW) | от 2005 до 2012 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x4 | 150 коня (110 kW) | от 2005 до 2012 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi | 155 коня (114 kW) | от 2005 до 2012 | дизел |
| HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 | 155 коня (114 kW) | от 2005 до 2012 | дизел |