ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ STELLOX 71-10578-SX
парт номер: 71-10578-SX
производител: STELLOX
EAN номер: 565532632
изпълнение на филтъра: вложка на филтър
за OE-номер: 6923005400
дължина: 199 mm
ширина: 94 mm
височина: 19.5 mm
необходими бройки: 2
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
SSANGYONG P6923005410
SSANGYONG 6923005410
SSANGYONG 692 300 54 00
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D (KJ) | 98 коня (72 kW) | от 1988 до 1997 | дизел |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 D (KJ) | 79 коня (58 kW) | от 1988 до 1997 | дизел |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ) | 209 коня (154 kW) | от 1988 до 1997 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.0 | 128 коня (94 kW) | от 1988 до 1997 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 | 140 коня (103 kW) | от 1988 до 1997 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 | 140 коня (103 kW) | от 1996 до 2023 | бензин |
| DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D | 98 коня (72 kW) | от 1999 до 2023 | дизел |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 TD | 120 коня (88 kW) | от 1988 до 1997 | дизел |
| DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD | 120 коня (88 kW) | от 1999 до 2023 | дизел |
| DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x4 | 212 коня (156 kW) | от 1999 до 2023 | бензин |
| DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 D | 98 коня (72 kW) | от 1999 до 2023 | дизел |
| DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 D 4x4 | 99 коня (73 kW) | от 1998 до 2023 | дизел |
| DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 TD | 120 коня (88 kW) | от 1999 до 2023 | дизел |
| DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.0 16V | 128 коня (94 kW) | от 1999 до 2023 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 | 220 коня (162 kW) | от 1988 до 1997 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 | 220 коня (162 kW) | от 1996 до 2023 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 | 143 коня (105 kW) | от 1996 до 2023 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 | 143 коня (105 kW) | от 1988 до 1997 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 | 212 коня (156 kW) | от 1988 до 1997 | бензин |
| SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 | 212 коня (156 kW) | от 1996 до 2023 | бензин |