ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ VEMO V70-65-0004
парт номер: V70-65-0004
производител: VEMO
EAN номер: 290115433
дължина: 235 mm
ширина: 255 mm
височина: 90 mm
доп. артикул- доп. инфо. 2: без разширителен клапан
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
TOYOTA 88501-35010
TOYOTA 88501-35011
SMPE F4-54263 изпарител
Обади се за цена
автомобил мощност година гориво
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) 88 коня (65 kW) от 2023 до 2023 бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101) 88 коня (65 kW) от 1987 до 1995 бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) 88 коня (65 kW) от 1982 до 1989 бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_) 114 коня (84 kW) от 1987 до 1995 бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_) 114 коня (84 kW) от 1982 до 1989 бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_) 88 коня (65 kW) от 1992 до 1997 бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 2.0 D (CE100_) 72 коня (53 kW) от 1992 до 1997 дизел
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 2.0 D (CE100_) 72 коня (53 kW) от 1987 до 1995 дизел
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) 75 коня (55 kW) от 1987 до 1995 бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) 75 коня (55 kW) от 1992 до 1997 бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI (EE101_) 75 коня (55 kW) от 2023 до 2023 бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E11_) 1.6 (AE111_) 110 коня (81 kW) от 1992 до 1997 бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (AE111_) 110 коня (81 kW) от 1987 до 1995 бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (AE111_) 110 коня (81 kW) от 1982 до 1989 бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_) 107 коня (79 kW) от 1982 до 1989 бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 1.6 (ZZE112_) 110 коня (81 kW) от 1987 до 1995 бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 1.6 (ZZE112_) 110 коня (81 kW) от 1982 до 1989 бензин
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_) 110 коня (81 kW) от 2023 до 2023 бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_) 110 коня (81 kW) от 1992 до 1997 бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_) 90 коня (66 kW) от 1987 до 1995 дизел
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_) 90 коня (66 kW) от 1982 до 1989 дизел
TOYOTA COROLLA Wagon (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_) 90 коня (66 kW) от 1992 до 1997 дизел
TOYOTA COROLLA (_E11_) 2.0 D-4D (CDE110_) 90 коня (66 kW) от 2023 до 2023 дизел