ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ COMLINE ADB01658
парт номер: ADB01658
производител: COMLINE
страна на монтаж: задна ос
дебелина: 16.5 mm
спирачна система: Bosch
контактен датчик за износване: без предупредителен контактен датчик
дължина: 95 mm
ширина: 46.6 mm