ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ VEMO V32-62-0016
парт номер: V32-62-0016
производител: VEMO
EAN номер: 289582619
размери на питата на радиатора: 285 x 325 x 16
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
FORD D20161480A
MAZDA D201-61-480 B
MAZDA D201-61-480 C
MAZDA D201-61-480A
MAZDA D203-61-480 A
MAZDA D203-61-480 B
MAZDA D203-61-480C
MAZDA D203-61-485
MAZDA D2Y1-61-48Z A
MAZDA D2Y1-61-48Z B
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V | 63 коня (46 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V | 72 коня (53 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |
| MAZDA DEMIO (DW) 1.5 16V | 75 коня (55 kW) | от 1996 до 2003 | бензин |