ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ KING CR 411AM0.25
парт номер: CR 411AM0.25
производител: KING
EAN номер: 526185029
умален: 0.25 mm
IPSA CR006901 лагерна черупка
Обади се за цена
автомобил мощност година гориво
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 55 коня (40 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 75 коня (55 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 85 коня (63 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 75 коня (55 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.3 60 коня (44 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 85 коня (63 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 GLE 110 коня (81 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 75 коня (55 kW) от 1980 до 1988 бензин
AUDI 100 (C1) 1.6 85 коня (63 kW) от 1968 до 1976 бензин
AUDI 100 (43, C2) 1.6 85 коня (63 kW) от 1968 до 1976 бензин
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.6 85 коня (63 kW) от 1977 до 1983 бензин
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.5 70 коня (51 kW) от 1979 до 1993 бензин
VW GOLF I (17) 1.5 70 коня (51 kW) от 1974 до 1985 бензин
VW GOLF I (17) 1.6 75 коня (55 kW) от 1974 до 1985 бензин
VW GOLF I (17) 1.6 GTI 110 коня (81 kW) от 1974 до 1985 бензин
VW GOLF I (17) 1.5 D 50 коня (37 kW) от 1974 до 1985 дизел
VW JETTA I (16) 1.5 70 коня (51 kW) от 1978 до 1987 бензин
VW JETTA I (16) 1.6 85 коня (63 kW) от 1978 до 1987 бензин
VW JETTA I (16) 1.6 GLI 110 коня (81 kW) от 1978 до 1987 бензин
VW PASSAT (32) 1.5 75 коня (55 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT (32) 1.6 85 коня (63 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT (32) 1.5 D 50 коня (37 kW) от 1973 до 1981 дизел
VW PASSAT (32B) 1.6 75 коня (55 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT (32B) 1.6 85 коня (63 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW SANTANA (32B) 1.6 75 коня (55 kW) от 1981 до 1985 бензин
VW SANTANA (32B) 1.6 85 коня (63 kW) от 1981 до 1985 бензин
VW SCIROCCO (53) 1.5 70 коня (51 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW SCIROCCO (53) 1.6 75 коня (55 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW SCIROCCO (53) 1.6 85 коня (63 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW SCIROCCO (53) 1.6 110 коня (81 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW SCIROCCO (53B) 1.5 70 коня (51 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW SCIROCCO (53B) 1.6 85 коня (63 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW SCIROCCO (53B) 1.6 110 коня (81 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW PASSAT Variant (33B) 1.6 75 коня (55 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33B) 1.6 85 коня (63 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.5 75 коня (55 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.6 75 коня (55 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.6 85 коня (63 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.5 D 50 коня (37 kW) от 1973 до 1981 дизел
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 110 коня (81 kW) от 1979 до 1993 бензин
VW CADDY I (14) 1.5 70 коня (51 kW) от 1979 до 1992 бензин
VW JETTA I (16) 1.5 D 50 коня (37 kW) от 1978 до 1987 дизел
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 60 коня (44 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 85 коня (63 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT 100 коня (74 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE 110 коня (81 kW) от 1966 до 1968 бензин
VW PASSAT (32) 1.5 86 коня (63 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT (32) 1.3 60 коня (44 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.5 86 коня (63 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.3 60 коня (44 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW SCIROCCO (53) 1.5 86 коня (63 kW) от 1974 до 1980 бензин
VW SCIROCCO (53) 1.5 75 коня (55 kW) от 1974 до 1980 бензин
AUDI 100 (C1) 1.8 80 коня (59 kW) от 1968 до 1976 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.6 i 110 коня (81 kW) от 1973 до 1981 бензин
AUDI COUPE (81, 85) 1.6 75 коня (55 kW) от 1980 до 1988 бензин
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 75 коня (55 kW) от 1966 до 1968 бензин
VW PASSAT (32) 1.3 55 коня (40 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33) 1.3 55 коня (40 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT (32B) 1.3 60 коня (44 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (33B) 1.3 60 коня (44 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 75 коня (55 kW) от 1979 до 1993 бензин
VW SCIROCCO (53B) 1.6 75 коня (55 kW) от 1974 до 1980 бензин