ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ KING CR6779CP0.5
парт номер: CR6779CP0.5
производител: KING
EAN номер: 526529852
умален: 0.5 mm
автомобил мощност година гориво
AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 174 коня (128 kW) от 1980 до 1988 бензин
AUDI COUPE (89, 8B) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1980 до 1988 бензин
AUDI 100 (4A, C4) 2.8 E 174 коня (128 kW) от 1968 до 1976 бензин
AUDI 100 (4A, C4) 2.8 E quattro 174 коня (128 kW) от 1968 до 1976 бензин
AUDI 80 (8C, B4) 2.8 174 коня (128 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 80 (8C, B4) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1966 до 1968 бензин
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.8 E 174 коня (128 kW) от 1977 до 1983 бензин
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1991 до 1996 бензин
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.8 E quattro 174 коня (128 kW) от 1977 до 1983 бензин
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 2.8 174 коня (128 kW) от 1991 до 2000 бензин
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 174 коня (128 kW) от 1994 до 2002 бензин
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1994 до 2002 бензин
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 174 коня (128 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A6 (4A, C4) 2.8 174 коня (128 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4A, C4) 2.8 174 коня (128 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 (4A, C4) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4A, C4) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.8 174 коня (128 kW) от 1991 до 1996 бензин
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 174 коня (128 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 174 коня (128 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A6 (4A, C4) 2.8 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4A, C4) 2.8 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 (4A, C4) 2.8 quattro 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4A, C4) 2.8 quattro 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 193 коня (142 kW) от 1994 до 2002 бензин
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 193 коня (142 kW) от 1994 до 2002 бензин
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 193 коня (142 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 193 коня (142 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 193 коня (142 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 193 коня (142 kW) от 1994 до 2001 бензин
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion 193 коня (142 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 193 коня (142 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT (3B2) 2.8 V6 193 коня (142 kW) от 1973 до 1981 бензин
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
VW PASSAT Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion 193 коня (142 kW) от 1973 до 1981 бензин
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 193 коня (142 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 163 коня (120 kW) от 1994 до 2002 бензин
AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 163 коня (120 kW) от 1994 до 2002 бензин
AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 220 коня (162 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 220 коня (162 kW) от 1994 до 2001 бензин
VW PASSAT (3B3) 2.8 4motion 193 коня (142 kW) от 1973 до 1981 бензин
VW PASSAT Variant (3B6) 2.8 4motion 193 коня (142 kW) от 1973 до 1981 бензин
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 180 коня (132 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 190 коня (140 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 180 коня (132 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 190 коня (140 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 220 коня (162 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 220 коня (162 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 220 коня (162 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 220 коня (162 kW) от 1994 до 1997 бензин
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 220 коня (162 kW) от 1994 до 2001 бензин
SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 193 коня (142 kW) от 2001 до 2008 бензин
AUDI A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 220 коня (162 kW) от 2002 до 2009 бензин
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 220 коня (162 kW) от 1994 до 2001 бензин
AUDI A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 quattro 220 коня (162 kW) от 2002 до 2009 бензин
AUDI A8 (4E_) 3.0 220 коня (162 kW) от 1994 до 2002 бензин
AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 190 коня (140 kW) от 1994 до 1997 бензин