ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ FEBEST TSB-120FLOW
парт номер: TSB-120FLOW
производител: FEBEST
EAN номер: 596329488
страна на монтаж: отдолу
тегло: 0.15 kg
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
TOYOTA 52202-35090
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| TOYOTA LAND CRUISER (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) | 163 коня (120 kW) | от 1968 до 2001 | дизел |
| TOYOTA LAND CRUISER (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) | 166 коня (122 kW) | от 1968 до 2001 | дизел |
| TOYOTA LAND CRUISER (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) | 173 коня (127 kW) | от 1968 до 2001 | дизел |
| TOYOTA LAND CRUISER (_J12_) 3.0 D-4D (KZJ12) | 125 коня (92 kW) | от 1968 до 2001 | дизел |
| TOYOTA LAND CRUISER (_J12_) 4.0 (GRJ125_, GRJ120_) | 249 коня (183 kW) | от 1968 до 2001 | бензин |
| TOYOTA LAND CRUISER (_J12_) 3.0 D-4D | 204 коня (150 kW) | от 1968 до 2001 | дизел |