ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ THERMOTEC D10327TT
парт номер: D10327TT
производител: THERMOTEC
вид на експлоатация: механичен
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
HYUNDAI 251002B000
HYUNDAI 251002B700
KIA 251002B000
KIA 251002B700
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1510328 помпа
225.33 BGN
180.26 BGN
TRISCAN 8600 43021 помпа
Обади се за цена
BUGATTI PA10119 помпа
Обади се за цена
METELLI 24-1088 помпа
HEPU P7733 помпа
GK 987733 помпа
CAR 332661 помпа
FENOX HB3104 помпа
TOPRAN 820 595 помпа
GRAF PA1088 помпа
CIFAM 824-1088 помпа
KWP 101088 помпа
BLUE PRINT ADG09162 помпа
BLUE PRINT ADG09181 помпа
MASTER-SPORT 7733-WP-PCS-MS помпа
MASTER-SPORT 7744-WP-PCS-MS помпа
COMLINE EWP345 помпа
ASHUKI 0453-9250 помпа
BSG BSG 40-500-003 помпа
LUZAR LWP 08B2 помпа
WILMINK GROUP WG1237719 помпа
WILMINK GROUP WG1790589 помпа
FI.BA WPF004 помпа
автомобил мощност година гориво
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT 125 коня (92 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 105 коня (77 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA SOUL (AM) 1.6 CVVT 105 коня (77 kW) от 2009 до 2023 бензин
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 115 коня (85 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA CEE'D хетчбек (ED) 1.4 CVVT 90 коня (66 kW) от 2006 до 2012 бензин
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT 125 коня (92 kW) от 2008 до 2013 бензин
KIA CEE'D хетчбек (ED) 1.6 CVVT 125 коня (92 kW) от 2006 до 2012 бензин
KIA CARENS III (UN) 1.6 CVVT 126 коня (93 kW) от 2006 до 2023 бензин
KIA SPORTAGE (SL) 1.6 GDI 135 коня (99 kW) от 1994 до 2004 бензин
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 120 коня (88 kW) от 2007 до 2011 бензин
KIA CEE'D хетчбек (ED) 1.6 115 коня (85 kW) от 2006 до 2012 бензин
KIA CEE'D хетчбек (ED) 1.4 105 коня (77 kW) от 2006 до 2012 бензин
KIA PRO CEE'D (ED) 1.4 105 коня (77 kW) от 2008 до 2013 бензин
HYUNDAI i30 комби (FD) 1.4 105 коня (77 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 109 коня (80 kW) от 2011 до 2023 бензин
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI 135 коня (99 kW) от 2007 до 2011 бензин
KIA SOUL (AM) 1.6 GDI 140 коня (103 kW) от 2009 до 2023 бензин
KIA CEE'D хетчбек (ED) 1.4 109 коня (80 kW) от 2006 до 2012 бензин
KIA CEE'D хетчбек (ED) 1.6 122 коня (90 kW) от 2006 до 2012 бензин
KIA CEE'D SW (ED) 1.4 109 коня (80 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 122 коня (90 kW) от 2007 до 2012 бензин
HYUNDAI i30 (FD) 1.4 109 коня (80 kW) от 2007 до 2011 бензин
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 122 коня (90 kW) от 2007 до 2011 бензин
KIA PRO CEE'D (ED) 1.4 109 коня (80 kW) от 2008 до 2013 бензин
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 122 коня (90 kW) от 2008 до 2013 бензин
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT 90 коня (66 kW) от 2012 до 2023 бензин
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 125 коня (92 kW) от 2012 до 2023 бензин
HYUNDAI i30 комби (FD) 1.6 122 коня (90 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 126 коня (93 kW) от 2008 до 2013 бензин
KIA CEE'D SW (ED) 1.6 126 коня (93 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA CEE'D хетчбек (ED) 1.6 126 коня (93 kW) от 2006 до 2012 бензин
HYUNDAI i30 (FD) 1.4 105 коня (77 kW) от 2007 до 2011 бензин
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 116 коня (85 kW) от 2007 до 2011 бензин
HYUNDAI i30 комби (FD) 1.6 126 коня (93 kW) от 2007 до 2012 бензин
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 126 коня (93 kW) от 2007 до 2011 бензин
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.4 101 коня (74 kW) от 2008 до 2023 бензин
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.6 126 коня (93 kW) от 2008 до 2023 бензин
KIA SOUL (AM) 1.6 CVVT 126 коня (93 kW) от 2009 до 2023 бензин
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT 90 коня (66 kW) от 2010 до 2023 бензин
KIA VENGA (YN) 1.6 CVVT 125 коня (92 kW) от 2010 до 2023 бензин
HYUNDAI i30 комби (FD) 1.4 109 коня (80 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT 100 коня (73 kW) от 2012 до 2023 бензин
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI 135 коня (99 kW) от 2012 до 2023 бензин
HYUNDAI i40 (VF) 1.6 GDI 135 коня (99 kW) от 2012 до 2023 бензин
HYUNDAI i30 комби (GD) 1.4 99 коня (73 kW) от 2007 до 2012 бензин
HYUNDAI i30 комби (GD) 1.6 GDI 135 коня (99 kW) от 2007 до 2012 бензин
KIA CEE`D Sportswagon (JD) 1.6 GDI 135 коня (99 kW) от 2012 до 2023 бензин
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI 132 коня (97 kW) от 2011 до 2023 бензин
HYUNDAI TUCSON (TL) 1.6 T-GDi 177 коня (130 kW) от 2004 до 2010 бензин
HYUNDAI TUCSON (TL) 1.6 GDi 132 коня (97 kW) от 2004 до 2010 бензин
KIA SPORTAGE (QL) 1.6 GDI AWD 177 коня (130 kW) от 1994 до 2004 бензин
KIA SPORTAGE (QL) 1.6 GDI 177 коня (130 kW) от 1994 до 2004 бензин
KIA SPORTAGE (QL) 1.6 GDI 132 коня (97 kW) от 1994 до 2004 бензин
KIA SOUL II (PS) 1.6 CVVT 124 коня (91 kW) от 2014 до 2023 бензин
KIA SOUL II (PS) 1.6 TGDI 204 коня (150 kW) от 2014 до 2023 бензин
KIA CERATO седан (LD) 1.6 105 коня (77 kW) от 2004 до 2009 бензин
KIA CERATO (LD) 1.6 105 коня (77 kW) от 2004 до 2023 бензин
KIA CERATO седан (LD) 1.6 122 коня (90 kW) от 2004 до 2009 бензин