ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ SNR CA6PK818
парт номер: CA6PK818
производител: SNR
EAN номер: 203472035
брой на ребрата: 6
тегло: 88 g
дължина: 818 mm
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
AUDI 03G903137H
FIAT 46755987
NISSAN 11720-9F600
NISSAN 11720-9F605
NISSAN 11720-9F610
SEAT 03G903137H
SKODA 03G903137H
TOYOTA 99366-90820
VW 03G903137H
GATES 6PK818 ремък
27.30 BGN
21.29 BGN
DAYCO 6PK819 ремък
SKF VKMV 6PK819 ремък
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1060813 ремък
DELPHI MR60819E ремък
Обади се за цена
FEBI BILSTEIN 28895 ремък
8.79 BGN
TRISCAN 8640 600818 ремък
Обади се за цена
SWAG 30 92 8895 ремък
8.79 BGN
KAVO PARTS DMV-6514 ремък
MGA CS60818 ремък
TOPRAN 113 197 ремък
BLUE PRINT AD06R818 ремък
9.09 BGN
WILMINK GROUP WG1428702 ремък
WILMINK GROUP WG1783816 ремък
автомобил мощност година гориво
TOYOTA PREVIA (_R1_, _R2_) 2.4 (TCR1_) 132 коня (97 kW) от 1990 до 2000 бензин
TOYOTA PREVIA (_R1_, _R2_) 2.4 4WD (TCR2_) 132 коня (97 kW) от 1990 до 2000 бензин
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 TD 90 коня (66 kW) от 1990 до 1996 дизел
NISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 TD 90 коня (66 kW) от 1990 до 1996 дизел
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 114 коня (84 kW) от 1998 до 2003 бензин
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 90 коня (66 kW) от 2000 до 2023 бензин
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 80 коня (59 kW) от 1993 до 1999 дизел
FIAT PUNTO (188_) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 60 коня (44 kW) от 1993 до 1999 дизел
FIAT PUNTO Van (188_) 1.9 D 60 60 коня (44 kW) от 1996 до 2000 дизел
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1990 до 1998 бензин
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 1975 до 1981 дизел
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 1975 до 1981 дизел
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 2002 до 2009 дизел
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 2002 до 2009 дизел
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 1993 до 1999 дизел
SKODA ROOMSTER (5J) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 2006 до 2015 дизел
SKODA ROOMSTER (5J) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 2006 до 2015 дизел
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 2006 до 2014 дизел
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 2006 до 2014 дизел
SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI 105 коня (77 kW) от 2006 до 2014 дизел
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 2007 до 2014 дизел
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 2007 до 2014 дизел
SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI 105 коня (77 kW) от 2007 до 2014 дизел
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 90 коня (66 kW) от 2008 до 2023 дизел
SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI 90 коня (66 kW) от 2008 до 2023 дизел
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8 114 коня (84 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 90 коня (66 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8 114 коня (84 kW) от 2000 до 2023 бензин
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XF1A) 80 коня (59 kW) от 2001 до 2010 дизел
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A) 115 коня (85 kW) от 2001 до 2010 дизел
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 80 коня (59 kW) от 2003 до 2008 дизел
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 115 коня (85 kW) от 2003 до 2008 дизел
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 101 коня (74 kW) от 1975 до 1981 дизел
NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 115 коня (85 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA комби (WP12) 1.8 115 коня (85 kW) от 2002 до 2023 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.8 115 коня (85 kW) от 1990 до 1996 бензин
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 100 коня (74 kW) от 2002 до 2009 дизел
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 86 коня (63 kW) от 1993 до 1999 дизел
FIAT PUNTO Van (188_) 1.9 JTD 86 коня (63 kW) от 1996 до 2000 дизел
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 100 коня (74 kW) от 1993 до 1999 дизел
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 98 коня (72 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8 116 коня (85 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8 116 коня (85 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 98 коня (72 kW) от 2000 до 2023 бензин
SKODA FABIA I седан (6Y3) 1.4 TDI 75 коня (55 kW) от 1999 до 2007 дизел
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 75 коня (55 kW) от 2000 до 2007 дизел
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 75 коня (55 kW) от 1999 до 2008 дизел
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 116 коня (85 kW) от 1998 до 2003 бензин
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 1993 до 1999 дизел
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 1999 до 2008 дизел
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 1999 до 2008 дизел
SKODA FABIA I седан (6Y3) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 1999 до 2007 дизел
SKODA FABIA I седан (6Y3) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 1999 до 2007 дизел
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 2000 до 2007 дизел
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 2000 до 2007 дизел
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 2001 до 2007 дизел
SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 2008 до 2023 дизел
SKODA ROOMSTER (5J) 1.9 TDI 105 коня (77 kW) от 2006 до 2015 дизел
NISSAN PRIMERA комби (WP12) 1.6 Visia 109 коня (80 kW) от 2002 до 2023 бензин
NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 109 коня (80 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 109 коня (80 kW) от 1990 до 1996 бензин
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 70 коня (51 kW) от 2007 до 2015 дизел
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 80 коня (59 kW) от 2008 до 2023 дизел