ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ VEMO V38-72-0191
парт номер: V38-72-0191
производител: VEMO
EAN номер: 289659240
брой на полюсите: 3
доп. артикул- доп. инфо. 2: с уплътнителен пръстен
цвят на корпуса: черен
форма на корпуса на щекера: овален
брой на дупките за закрепване: 1
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
NISSAN 23731-4M500
NISSAN 23731-4M505
NISSAN 23731-4M506
NISSAN 23731-4M50B
NISSAN 23731-4M50C
NISSAN 23731-4M56
NISSAN 23731-4M560
NISSAN 23731-5M000
NISSAN 23731-5M005
NISSAN SG1B100
BLUE PRINT ADN17201 сензор
59.59 BGN
46.78 BGN
ASHUKI N390-02 сензор
Обади се за цена
автомобил мощност година гориво
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 114 коня (84 kW) от 1998 до 2003 бензин
NISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V 114 коня (84 kW) от 1990 до 1998 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 90 коня (66 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V 106 коня (78 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V 106 коня (78 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 106 коня (78 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.8 115 коня (85 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 98 коня (72 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8 116 коня (85 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 98 коня (72 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8 116 коня (85 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 116 коня (85 kW) от 1998 до 2003 бензин
NISSAN PRIMERA комби (WP12) 1.6 Visia 109 коня (80 kW) от 2002 до 2023 бензин
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 109 коня (80 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 90 коня (66 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8 114 коня (84 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8 114 коня (84 kW) от 2000 до 2023 бензин
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V 60 коня (44 kW) от 1992 до 2007 бензин
NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 115 коня (85 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA комби (WP12) 1.8 115 коня (85 kW) от 2002 до 2023 бензин
NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 106 коня (78 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 109 коня (80 kW) от 1990 до 1996 бензин
NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V 80 коня (59 kW) от 2002 до 2010 бензин
NISSAN MICRA III (K12) 1.4 16V 88 коня (65 kW) от 2002 до 2010 бензин
NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V 65 коня (48 kW) от 2002 до 2010 бензин
NISSAN 350 Z купе (Z33) 3.5 280 коня (206 kW) от 2002 до 2023 бензин
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.5 280 коня (206 kW) от 2003 до 2023 бензин
NISSAN MURANO I (Z50) 3.5 4x4 234 коня (172 kW) от 2003 до 2008 бензин
NISSAN MICRA III (K12) 1.0 16V 65 коня (48 kW) от 2002 до 2010 бензин
INFINITI FX 45 на всичките колела 316 коня (232 kW) от 2002 до 2023 бензин
NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.4 16V 88 коня (65 kW) от 2005 до 2023 бензин
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.4 88 коня (65 kW) от 2005 до 2012 бензин
NISSAN PATHFINDER III (R51) 4.0 4WD 269 коня (198 kW) от 2005 до 2023 бензин