ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ VEMO V49-76-0002
парт номер: V49-76-0002
производител: VEMO
EAN номер: 289963162
дължина: 400 mm
брой контакти: 4
ламбда-сонда: регулираща сонда
изпускателна система: пред катализатор
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
ROVER MHK 10004
ROVER MHK 10004 L
ROVER MHK10004
LAND ROVER MHK 10004
LAND ROVER MHK 10004 L
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| ROVER MINI 1300 | 61 коня (45 kW) | от 1991 до 2000 | бензин |
| ROVER 800 хетчбек (XS) 820 Sport | 197 коня (145 kW) | от 1986 до 1999 | бензин |
| ROVER MINI 1300 | 53 коня (39 kW) | от 1991 до 2000 | бензин |
| ROVER MINI 1300 | 63 коня (46 kW) | от 1991 до 2000 | бензин |
| ROVER MINI 1300 | 50 коня (37 kW) | от 1991 до 2000 | бензин |
| ROVER 800 (XS) 820 I/SI (RS) | 136 коня (100 kW) | от 1986 до 1999 | бензин |
| ROVER 800 (XS) 820 16V Turbo (RS) | 180 коня (132 kW) | от 1986 до 1999 | бензин |
| ROVER 200 хетчбек (XW) 214 Si/Gsi | 90 коня (66 kW) | от 1989 до 1995 | бензин |
| ROVER 200 хетчбек (XW) 214 GSi/Si | 103 коня (76 kW) | от 1989 до 1995 | бензин |
| ROVER 200 хетчбек (XW) 220 Turbo | 200 коня (147 kW) | от 1989 до 1995 | бензин |
| ROVER 400 (XW) 420 Turbo | 200 коня (147 kW) | от 1990 до 1995 | бензин |
| ROVER 100 кабриолет (XP) 111 | 60 коня (44 kW) | от 1994 до 1998 | бензин |
| ROVER 600 (RH) 620 Ti Vitesse | 200 коня (147 kW) | от 1993 до 2000 | бензин |
| ROVER MINI кабриолет (XN) 1300 | 63 коня (46 kW) | от 1992 до 2001 | бензин |
| ROVER 100 кабриолет (XP) 114 | 102 коня (75 kW) | от 1994 до 1998 | бензин |
| ROVER 200 кабриолет (XW) 214 1.4 | 90 коня (66 kW) | от 1990 до 1999 | бензин |
| ROVER 200 кабриолет (XW) 214 1.4i 16V | 103 коня (76 kW) | от 1990 до 1999 | бензин |
| ROVER 200 купе (XW) 220 Turbo | 200 коня (147 kW) | от 1992 до 1999 | бензин |
| ROVER 200 хетчбек (RF) 214 Si | 103 коня (76 kW) | от 1989 до 1995 | бензин |
| ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI | 90 коня (66 kW) | от 1990 до 1995 | бензин |
| ROVER 400 (XW) 414 GSI/SI Cat | 103 коня (76 kW) | от 1990 до 1995 | бензин |
| ROVER 400 (RT) 414 Si | 103 коня (76 kW) | от 1990 до 1995 | бензин |
| ROVER 100 / METRO (XP) 114 S/L/GTA | 75 коня (55 kW) | от 1989 до 1998 | бензин |
| ROVER 100 / METRO (XP) 111 C/L/S | 60 коня (44 kW) | от 1989 до 1998 | бензин |
| ROVER 100 / METRO (XP) 114 GTI/GT 16V Cat | 90 коня (66 kW) | от 1989 до 1998 | бензин |
| ROVER 200 хетчбек (XW) 214 | 75 коня (55 kW) | от 1989 до 1995 | бензин |
| ROVER 100 кабриолет (XP) 114 | 75 коня (55 kW) | от 1994 до 1998 | бензин |
| ROVER 100 / METRO (XP) 114 GTI 16V | 103 коня (76 kW) | от 1989 до 1998 | бензин |
| ROVER 200 хетчбек (RF) 214 i | 75 коня (55 kW) | от 1989 до 1995 | бензин |
| ROVER 400 (RT) 420 Si Lux | 136 коня (100 kW) | от 1990 до 1995 | бензин |
| ROVER 400 хетчбек (RT) 420 Si Lux | 136 коня (100 kW) | от 1995 до 2000 | бензин |
| ROVER 200 хетчбек (XW) 214 GSi/Si | 95 коня (70 kW) | от 1989 до 1995 | бензин |
| ROVER 100 / METRO (XP) 114 GTI 16V | 94 коня (69 kW) | от 1989 до 1998 | бензин |
| ROVER 100 / METRO (XP) 114 GSi | 103 коня (76 kW) | от 1989 до 1998 | бензин |
| ROVER 200 кабриолет (XW) 214 1.4 | 95 коня (70 kW) | от 1990 до 1999 | бензин |