ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ MASTER-SPORT 24011301941-PCS-MS
парт номер: 24011301941-PCS-MS
производител: MASTER-SPORT
страна на монтаж: задна ос
вид на спирачния диск: плътен
дебелина на спирачния диск: 13.5 mm
диаметър: 294 mm
кръг на дупките-?: 112 mm
брой на дупките: 5
вътрешен диаметър: 165 mm
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
FORD 1140278
SEAT 7D0 615 601 C
FEBI BILSTEIN 23564 спирачен диск
64.68 BGN
50.77 BGN
SWAG 30 92 3564 спирачен диск
FENOX TB218033 спирачен диск
Обади се за цена
автомобил мощност година гориво
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.4 D Syncro 78 коня (57 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 Syncro 110 коня (81 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 110 коня (81 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 1.9 TD 68 коня (50 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.4 D 78 коня (57 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.0 84 коня (62 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 TDI 102 коня (75 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 TDI Syncro 102 коня (75 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.0 84 коня (62 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 110 коня (81 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 1.9 TD 68 коня (50 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.4 D 78 коня (57 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 Syncro 110 коня (81 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.4 D Syncro 78 коня (57 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 1.9 TD 68 коня (50 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.4 D 78 коня (57 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 Syncro 115 коня (85 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 115 коня (85 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.5 110 коня (81 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.5 Syncro 110 коня (81 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.0 84 коня (62 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.5 115 коня (85 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.5 Syncro 115 коня (85 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 115 коня (85 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 Syncro 115 коня (85 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.4 D Syncro 78 коня (57 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.8 VR 6 140 коня (103 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 TDI 102 коня (75 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.5 TDI 102 коня (75 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 TDI Syncro 102 коня (75 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V 150 коня (110 kW) от 1995 до 2010 бензин
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 150 коня (110 kW) от 1996 до 2010 бензин
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 TDI 88 коня (65 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.5 TDI 151 коня (111 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.4 D 75 коня (55 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.4 D 75 коня (55 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.4 D 75 коня (55 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 TDI 88 коня (65 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.5 TDI 88 коня (65 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 204 коня (150 kW) от 1995 до 2010 бензин
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion 204 коня (150 kW) от 1995 до 2010 бензин
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 204 коня (150 kW) от 1996 до 2010 бензин
VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 2.8 VR6 204 коня (150 kW) от 1990 до 2003 бензин
VW TRANSPORTER IV кутия (70XA) 2.5 TDI 151 коня (111 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) 2.5 TDI Syncro 102 коня (75 kW) от 1990 до 2003 дизел
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 150 коня (110 kW) от 1995 до 2010 дизел
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 150 коня (110 kW) от 1996 до 2010 дизел
FORD GALAXY (WGR) 2.8 V6 204 коня (150 kW) от 1995 до 2006 бензин
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion 204 коня (150 kW) от 1996 до 2010 бензин
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 115 коня (85 kW) от 1996 до 2010 дизел
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion 115 коня (85 kW) от 1995 до 2010 дизел