ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ MAXGEAR 19-1068SPORT
парт номер: 19-1068SPORT
производител: MAXGEAR
страна на монтаж: предна ос
вид на спирачния диск: плътен
диаметър: 280 mm
дебелина на спирачния диск: 22 mm
височина: 78.7 mm
брой- разположение на дупките: 05/10
доп. артикул- доп. инфо. 2: без колесна главина
минимална дебелина: 19 mm
кръг на дупките-?: 112 mm
центриращ диаметър: 88 mm