ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ OPEN PARTS BDA1426.10
парт номер: BDA1426.10
производител: OPEN PARTS
вид на спирачния диск: плътен
диаметър: 266 mm
височина: 27 mm
дебелина на спирачния диск: 10 mm
центриращ диаметър: 66 mm
брой на дупките: 4
минимална дебелина: 8 mm
Продукта отговаря на следните оригинални номера:
CITROEN 95575080
CITROEN 95661746
PEUGEOT 424688
PEUGEOT 4246A9
PEUGEOT 4249C4
| автомобил | мощност | година | гориво |
|---|---|---|---|
| CITROEN BX (XB-_) 14 E | 61 коня (45 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 14 E | 67 коня (49 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 14 E | 71 коня (52 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 14 E | 72 коня (53 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 16 | 72 коня (53 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 16 | 87 коня (64 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 16 | 90 коня (66 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 16 | 92 коня (68 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 16 | 103 коня (76 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 19 | 95 коня (70 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 19 | 102 коня (75 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 19 GTi | 120 коня (88 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 19 GTi | 122 коня (90 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) TRD Turbo | 90 коня (66 kW) | от 1982 до 1994 | дизел |
| CITROEN BX (XB-_) 19 D | 64 коня (47 kW) | от 1982 до 1994 | дизел |
| CITROEN BX (XB-_) 19 D | 69 коня (51 kW) | от 1982 до 1994 | дизел |
| CITROEN BX (XB-_) 14 | 75 коня (55 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 16 E | 88 коня (65 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 16 | 72 коня (53 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 16 | 103 коня (76 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 19 | 102 коня (75 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) TRD Turbo | 90 коня (66 kW) | от 1983 до 1994 | дизел |
| CITROEN BX Break (XB-_) 19 D | 64 коня (47 kW) | от 1983 до 1994 | дизел |
| CITROEN BX Break (XB-_) 19 D | 69 коня (51 kW) | от 1983 до 1994 | дизел |
| CITROEN BX Break (XB-_) 16 | 88 коня (65 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 19 | 109 коня (80 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 | 95 коня (70 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel | 90 коня (66 kW) | от 1987 до 1993 | дизел |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel | 64 коня (47 kW) | от 1987 до 1993 | дизел |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel | 69 коня (51 kW) | от 1987 до 1993 | дизел |
| PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D | 64 коня (47 kW) | от 1992 до 1999 | дизел |
| PEUGEOT 405 II (4B) 1.4 | 75 коня (55 kW) | от 1992 до 1999 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 | 88 коня (65 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| PEUGEOT 405 II (4B) 1.6 | 88 коня (65 kW) | от 1992 до 1999 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection | 105 коня (77 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 | 109 коня (80 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x4 | 109 коня (80 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 | 120 коня (88 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 | 95 коня (70 kW) | от 1987 до 1992 | бензин |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 | 120 коня (88 kW) | от 1987 до 1992 | бензин |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD | 90 коня (66 kW) | от 1987 до 1992 | дизел |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D | 64 коня (47 kW) | от 1987 до 1992 | дизел |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D | 69 коня (51 kW) | от 1987 до 1992 | дизел |
| PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D | 64 коня (47 kW) | от 1992 до 1998 | дизел |
| PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.4 | 75 коня (55 kW) | от 1992 до 1998 | бензин |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 | 88 коня (65 kW) | от 1987 до 1992 | бензин |
| PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6 | 88 коня (65 kW) | от 1992 до 1998 | бензин |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 | 105 коня (77 kW) | от 1987 до 1992 | бензин |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 | 109 коня (80 kW) | от 1987 до 1992 | бензин |
| PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D | 68 коня (50 kW) | от 1992 до 1999 | дизел |
| PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D | 68 коня (50 kW) | от 1992 до 1998 | дизел |
| PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x4 | 109 коня (80 kW) | от 1987 до 1992 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 14 | 64 коня (47 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 1.8 D | 60 коня (44 kW) | от 1982 до 1994 | дизел |
| CITROEN BX Break (XB-_) 19 | 95 коня (70 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 | 94 коня (69 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 19 Cat (AZE151) | 102 коня (75 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 14 | 75 коня (55 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 16 | 75 коня (55 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| PEUGEOT 405 I (15B) 1.4 | 64 коня (47 kW) | от 1987 до 1993 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 14 | 64 коня (47 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 16 | 90 коня (66 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 11 | 55 коня (40 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 15 | 80 коня (59 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 15 | 80 коня (59 kW) | от 1983 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX (XB-_) 19 | 105 коня (77 kW) | от 1982 до 1994 | бензин |
| CITROEN BX Break (XB-_) 18 D | 60 коня (44 kW) | от 1983 до 1994 | дизел |